Lipšic chce zakázať 58čky a im podobné zbrane!

správy o útoku alebo obrane so zbraňou
thrash
prispievateľ
Príspevky: 116
Registered for: 15 years

Lipšic chce zakázať 58čky a im podobné zbrane!

Príspevok od používateľa thrash »

Váženy.. Po útoku v Devinskej n.v. bola dnes na TA3 vysielana diskusia s min. vnútra LIPSICOM a policajnym prezidemtom SPISIAKOM.
-práve skončila a velmi ma sklamal jeden fakt !
Váááženy pán LIPSIC sa vyslovil ze už v blizkej dobe sa pripravy novela o Zb a strelive ktorá bude ZAKAZOVAT vlasnit BEZ MOŽNOSTI UDELIŤ VÝNIMKU, automaticku zbraň. Znie to zavázajúco lebo ani v súčastnosti to nieje dovolene, iba na vynimku. No po ďalšom vyrozumeni sa jedna o zbrane, ktore sú automati ale maju (civilnu) úpravu na jednotlive dávky. -tieto budu zakazane na skupinu E a skupinu F takze pozor!! ani na zberatelske a historicke ucely!!! Jedine, podľa jeho slov že prejdu úpravou a stanu sa z ních EXPANZNE. A ešte dodávam že hneď po uvedení noveli do platnosti maju byť tieto zbrane všetkým držiteľom či už na sk. E alebo F odobrate...


-takže kto mate zálubu v strelbe zo vz 58 možte pekne nadávať na páána Lipšica (KDH) a ešte stale prizvukoval: "Záľuba v športovej streľbe, to chápem, ale bezpečnosť slušných ľudí je prvoradá."
Akože jeden vyšinutý majiteľ vz 58 (ktorý podotykam mal nelegalnu úpravu na streľbu dávkami) a trpia všetci, to nieje fér.

-supéér jednemu debilovy preplo úpravil si legalne dzrany vz58 na automatiku postrieľal ludí a teraž všetci musíme trpieť..
A tak som si chcel spravit zbrojak a vlastnit 58..no teraz uz jedine expanz..

Rozmyšlam..
-teraz magor povrazdi ludi kuchynským nožom, a čo pán Lipšic pojde do domácnosti zbierat noze? To je ch**j! A hovorím, je to len chabá zastierka, ktorou chce oblbnúť prostých ľudí aby si povedali: "Áno, ako nas chce ochraniť."
Naposledy upravil/-a thrash v 01 Sep 2010, 13:31, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
BTV
častý prispievateľ
Príspevky: 1991
Registered for: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa BTV »

Ku..a, teraz ked nam zlacnelo strelivo? :twisted:

Ale vazne... Co je to .Huja co toto vymyslel. To mozme cakat rovno zakaz vsetkych zbrani podobajucich sa na samocinne zbrane - a my sportovi strelci mozme ist do pulp-fiction.

Toto nie je normalne. Ako mozu zhabat legalne drzane zbrane ak si ich majitel nechce zmenit ich stav na expanznu? To je dobre svinstvo.

Kolko je v SR majitelov SA58? Kolko je clenov KVZ? Kolko strelcov striela IPSC?

Treba zaregistrovat co najskor co najviac clenov do Legis Telum - asi nasa jedina sanca....
thrash
prispievateľ
Príspevky: 116
Registered for: 15 years

Príspevok od používateľa thrash »

fakt kolko je drzitelov vz 58 v legalnej drzbe a teraz ty vseci maju one prist koli jednemu magorovi?
-a okrem toho vsetci drzitelia ZP maju povine kazdych 5 rokov absolvovat psychotesty..
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3294
Registered for: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Najlepsi prehlad o drziteloch zbrani vz.58 maju policajti na evidencii.Skoda,dufam ze to dopadne dobre pre nas.
Používateľov profilový obrázok
suigan
prispievateľ
Príspevky: 146
Registered for: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa suigan »

Cital som tie kecy prave na aktualne.sk a takto som sa už pekne dlho nevytočil.....
Používateľov profilový obrázok
luke
častý prispievateľ
Príspevky: 2181
Registered for: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa luke »

ziadam autora uvodneho prispevku, aby si opravil ten otrasny pravopis, toto tiez nevysiela dobru reklamu do sveta, ze drzitelia zp su negramotni blbci.
Používateľov profilový obrázok
BTV
častý prispievateľ
Príspevky: 1991
Registered for: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa BTV »

Rasto, nejde iba o vz.58, ktorej cena je cca 200-250€. Ale co ti, ktori maju AR15 za 2000€?
R
častý prispievateľ
Príspevky: 3137
Registered for: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa R »

Butvin: a čo zberatel čo investoval komplet zbierku wehrmachtu aj s špecialitkami, napr. samonabíjacia kópia fallschirmjagergewehru za 6000€, mp44 3000€, origo ešte viac. To si zberatelia môžu hodiť mašlu....
Používateľov profilový obrázok
BTV
častý prispievateľ
Príspevky: 1991
Registered for: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa BTV »

R: presne tak!

p.Lipsic urcite nevie o com hovori...
inspiring_leavitt

Príspevok od používateľa inspiring_leavitt »

Smutne, kontraproduktivne.
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3294
Registered for: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Lipšic-len hasí krasnymi rečami ohen,len aby si bezny clovek myslel ako to on porieši.Chuja poriesi,siahnut ludom na majetok kde sme :!: :shock:
vanto
častý prispievateľ
Príspevky: 3210
Registered for: 13 years 9 months

Príspevok od používateľa vanto »

Nuz tak to je facka vsetkym ludom ktorych zaujima sportova strelba si myslim. Nuz som z toho sklamany a smutny co sa chysta. Pravdupovediac vzhladom na zmatok pri zakroku by som sa istejsie citil s 58ckou doma tak ako sa spoliehat na nasu nevybavenu policiu. Podla toho co som videl tak to ozaj hrozi ze nam zoberu tie 58-osmy. Otazka je ci sa s tym da nieco robit? :(
Používateľov profilový obrázok
karo82
prispievateľ
Príspevky: 314
Registered for: 15 years 4 months

Príspevok od používateľa karo82 »

Strelivo je konecne lacne a teraz toto?To hadam nie.Dufam že ten slizký Lipšic len blafoval, ale je to možné lebo podobne to prebiehalo aj v anglicku kde vlada zbierala zbrane občanom a vyplatila im zane smiešne peniaze.
Používateľov profilový obrázok
skemro
častý prispievateľ
Príspevky: 1610
Registered for: 18 years 10 months

Príspevok od používateľa skemro »

no do kelu.... p.Lipsic, Ja by som poprosil zhabat vsetky autobusy, aby nemohli autobusari vrazdit ako v Polomke ci v Chorvatsku :shock: :shock: :shock:
Naposledy upravil/-a skemro v 31 Aug 2010, 20:58, upravené celkom 1 krát.
eager_volhard

Príspevok od používateľa eager_volhard »

Nie v DS, ale v Devínskej Novej Vsi. V Amerike po masakre na strednej škole v Columbii tiež z toho nerobili také haló. Keď to Lipšic myslí vážne tak by možno pomohla nejaká petícia.....
Napísať odpoveď

Návrat na "Udalosti"