Raven Concealment Systems

Ixo
prispievateľ
Príspevky: 123
Registered for: 13 years 8 months

Raven Concealment Systems

Príspevok od používateľa Ixo »

Myslim ze tieto puzdra stoja za uvedenie do pozornosti:

http://www.ravenconcealmentsystems.com/

Porovnanie:
http://www.10-8forums.com/ubbthreads/po ... ac_owb.jpg

Su to tie puzdra, ktore mali Costa a Haley v DVD Magpul:The Art of Dynamic Handgun.

Maju pomerne siroky sortiment, jednoduchym "adapterom" sa da upravit puzdra na nosenie zvnutra, velmi siroke moznosti uprav, kombinacii s roznymi modelmi svetiel.

Bohuzial nie su najlacnejsie, a dodacie doby su momentalne 14 - 18 tyzdnov.

Shipping puzdra a dvojiteho puzdra na zasobnik na SVK ma vysiel na 10 USD. Az pride (este si pockam :( ) napisem nejake postrehy.

Zatial vyzeraju ich produkty velmi, velmi dobre :)
Používateľov profilový obrázok
luke
častý prispievateľ
Príspevky: 2181
Registered for: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa luke »

kombinacia nie najlacnejsi a dodacia doba 14-18 z toho robi celkom slusny dealbreaker, nie?
friendly_goodall

Príspevok od používateľa friendly_goodall »

myslim ze nie su az tak unikatne aby som na ne cakal tak dlho, ale magpulovci im aspon urobili riadny pr
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4235
Registered for: 14 years 10 months

Príspevok od používateľa Rasto »

TIe puzdra su to najlepsie co sa v dnesnej dobe da zohnat na skryte nosenie zbrane v kombinacii so svetlom.
Cena je i koli tomu premrstena, pri pripocitani postovneho a dph :-(
Používateľov profilový obrázok
luke
častý prispievateľ
Príspevky: 2181
Registered for: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa luke »

mas ho rasto?
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4235
Registered for: 14 years 10 months

Príspevok od používateľa Rasto »

Nemam, ale ako alternativu mam Fobus GLT17, co je lahko dostupne a za 1/3 financii.
elegant_cartwright

Príspevok od používateľa elegant_cartwright »

Zdravim pani,

puzdra uz od RC mam uz asi rok a fakt mozem potvrdit ze su zatial najlepsie ake som kedy mal (Fobus, Safariland, Dasta, Blackhawk, Bianchi) a na skryte nosenie (podla mna) najidealnejsie.

Idem si teraz od nich nechavat robit na mieru puzdra na zasobniky do vz.58. Su nizko profilove a velmi pevne drzia ci uz zasobnik alebo pistol ale pritom sa daju velmi rychlo vytiahnut.
Ak by mal niekto zaujem, kludne sa ozvite a mozem tam prihodit nejaky pocet. Momentalne zistujem ake budu vyrobne a dopravne naklady a potom mozem dat pripadnym zaujemcom blizsie info.

Je pravda ze som na ne cakal asi 19 tyzdnov kym to prislo ale na toto sa naozaj oplatilo pockat. Neviem ci cena je premrstena ale kedze je to custom hand made (kazda jedna objednavka je rozdielna preto nemaju tie puzdra len tak skladom) tak som bol ochotny to obetovat a vyplatilo sa.

cermo
Ixo
prispievateľ
Príspevky: 123
Registered for: 13 years 8 months

Príspevok od používateľa Ixo »

Musim sa pridat, mam svoje uz skoro rok a som maximalne spokojny. Mozem iba odporucat :) Momentalne cakam na dve puzdra pre HKcko s X300.

Bohuzial, dodacie doby maju stale hrozne dlhe.
me2dik
prispievateľ
Príspevky: 211
Registered for: 12 years 6 months

Príspevok od používateľa me2dik »

Pani a co tak skusit http://shop.lhsholsters.com/lhs-falcon-p-31.html ? Mate to bez postovneho a cla ktomu este dodacia doba cca 4 tyzdne ale da sa s vyrobcom dohodnut aj na kratsej + robia aj na GP :)
matus69
častý prispievateľ
Príspevky: 1898
Registered for: 12 years 1 month

Príspevok od používateľa matus69 »

http://www.ravenconcealment.com/holster ... r-full-kit

kupil som si toto puzdro, a teraz som ho v podstate tyzden nosil na vyletoch v tatrach.
Je to minimalisticke puzdro, avsak zbran je za pasom usadena pevne (liezol som s tym napr na bystre sedlo)
Celodenne vylety ziaden problem. Kedze zbran je cela odokryta, dotykala by sa tela, co nie je prijemne, takze termo tricko do gati a na to tricko/koselu (alebo vytiahnut si vyssie trenky)
Suchanim o spodne pradlo sa zbran spini. Ja som nosil cely tyzden v podstate denne 8 a viac hodin, zbran som necistil, nestrielal, iba som v sulade so zakonom vecer vybijal a po navrate z dovolenky bol zaver plny textilneho prachu, trocha prachu ostalo aj v hlavni. Vsetko islo ustami vyfukat.

ine puzdro som este nevlastnil, ale ani nad inym nerozmyslam, toto mi plne vyhovuje. So skrytim G17 nemam ziaden problem (173cm / 78kg)
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

matus69 napísal:iba som v sulade so zakonom vecer vybijal
V súlade to je, ale v kontexte to vyznieva ako by to bola zákonná povinnosť.
matus69
častý prispievateľ
Príspevky: 1898
Registered for: 12 years 1 month

Príspevok od používateľa matus69 »

spomenul som to preto, aby bolo zrozumitelne, ze som so zbranou nijako inak nemanipuloval, nerozoberal, necistil...
inspiring_austin

Príspevok od používateľa inspiring_austin »

a svatenou vodou kropil :D
matus69
častý prispievateľ
Príspevky: 1898
Registered for: 12 years 1 month

Príspevok od používateľa matus69 »

skor potom :)
Napísať odpoveď

Návrat na "Puzdrá na zbrane, príslušenstvo a iné..."