Falco ľadvinka a teleskop

inspiring_panini

Falco ľadvinka a teleskop

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Je tu nejaký ochotný majiteľ tejto ľadvinky: http://www.falco.sk/e-obchod/puzdra-a-t ... 7-523.html ktorý by mi vedel urobiť fotku kde a ako presne sa tam dáva ten teleskopický obušok? Na internete takú fotografiu neviem nájsť, mal by sa tam odklopiť niekde nejaký suchý zips, ale neviem kde a zo slovného popisu čo som počul je to iný systém než na Aegis ľadvinke.
inspiring_gates

Príspevok od používateľa inspiring_gates »

Ja mam podobnu, ale nejake specialne uchytenie na teleskop tam neman. Tuto som si pozrel na viacerych strankach, ale ani tam som nic nenasiel. Podla mna je to ladvinka na zbran, ale na miesto kde sa uchytava zbran sa da zasunut teleskop. Ale asi nie obe naraz. Aspon pri tej mojej sa hlaven zbrane zasuva do sirokeho pruzneho putka/pasu. A do toho by sa akurat vosiel teleskop.
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

nikitaxxxxx: ale veď práve to že tam píšu, že by tam mala ísť. Ja si to predstavujem tak nejako, že keď je niekto pravák, tak hlaveň zbrane smeruje doľava (z jeho pohľadu) a teda je zasunutá pod tou ľavou kapsičkou... a teda pod pravou kapsičkou je stále miesto, kde by sa ten teleskop mohol dať, ak by sa tam dalo dostať aj zvonka.

Aj tak diky za názor.
inspiring_gates

Príspevok od používateľa inspiring_gates »

Ano, v pravom rozku zostane miesto, ale teleskop by sa tam asi nezmestil. Vychadza to - bud zbran al. teleskop. Aspon pri mojej ladvinke.
inspiring_gates

Príspevok od používateľa inspiring_gates »

Spytel som sa na to dvoch predajcov tejto ladvinky.
odpoved prveho:
- zbran a teleskop sa do ladvinky naraz nezmestia
odpoved druheho:
- na vnutornej strane je suchy zips, kde sa zmesti teleskop do 45 cm.

Ak si pozries foto zozadu - nebudu tie dve putka zo suchym zipsom co vyzeraju ako prichytenie na opasok, sluzit prave na uchytenie teleskopu?
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Nie, na tie dve pútka som sa pýtal priamo vo Falcu, tie sú na prichytenie k opasku pokiaľ má niekto niečo ťažšie v tej ľadvinke. A čo si mám predstaviť pod "teleskop do 45 cm"? Veď sa snáď udáva dĺžka v zloženom stave nie? :)
inspiring_gates

Príspevok od používateľa inspiring_gates »

V odpovedi mi prislo: obusok do 45 cm - ze by aj obycajny pevny?
Ale kedze prisli rozdielne odpovede, zrejme jeden nich ani netusi...
odpoved ze sa neda prisla od gunshop.cz
odpoved ze do 45 cm - predajzbrani.sk
Napísať odpoveď

Návrat na "Puzdrá na zbrane, príslušenstvo a iné..."