Mosin-Nagant znovuzrodenie?

inspiring_blackwell

Mosin-Nagant znovuzrodenie?

Príspevok od používateľa inspiring_blackwell »

ahoj
mam otazku:
dajme tomu ze u stareho deda najdem zabalenu mosima z 2ww je v top stavu ale nema ziadne parerie a ja ako drzitel zbrojneho preukazu a sportovy strelec chcem vybavit papiere na tuto pusku alebo mozeme sa bavit aj napr o mauser k98 alebo mauser vz28 alebo o hociakej inej ...(nie samocinnej) .... dakujem za odpovede
Naposledy upravil/-a inspiring_blackwell v 12 Jan 2013, 20:37, upravené celkom 1 krát.
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

Nejednoduchšie bude keď sa s tým nálezom pochváliš na internete ostatne príde už samo :lol:
vanto
častý prispievateľ
Príspevky: 3210
Dátum registrácie: 13 years 9 months

Príspevok od používateľa vanto »

Pockat si na zbranovu amnestiu a odovzdat s tym, ze si ju hces ponechat na ZP. Po expertize pride vyjadrenie, ci sa nejedna o zakazanu zbran alebo ci nebola pouzita na TC a nasledne rozhodnutim organu v pripade, ze je vsetko OK, ju mozes nadobudnut na prislusnu skupinu ZP. To ci a kedy bude amnestia neviem.
Používateľov profilový obrázok
BTV
častý prispievateľ
Príspevky: 1991
Dátum registrácie: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa BTV »

...len doplnim Vanta....

Ak ju ale budes mat zbranovej amnestie, bude to ale trestny cin nedovoleneho ozbrojovania (ak ti na to pridu :wink: )....
vanto
častý prispievateľ
Príspevky: 3210
Dátum registrácie: 13 years 9 months

Príspevok od používateľa vanto »

Pri amnestii sa nezkuma povod o tom je ta amnestia, ted ak zbran nie je zakazana a nebol nou spachany tresny cin, nikoho nic trapit nebude.
Používateľov profilový obrázok
BTV
častý prispievateľ
Príspevky: 1991
Dátum registrácie: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa BTV »

Sorry, zle som to napisal...

Chcel som napisat: "ak ju budes mat do zbranovej amnestie" (tym som myslel obdobie od teraz az do amnestie)
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

Crematory
nenatahuj nas,daj rovno foto :lol:
inspiring_blackwell

Príspevok od používateľa inspiring_blackwell »

noooo ako tak citam tak saaaaaa by aj dalo ale je to papierovacka jak hrom ze????....ooook ...electron ty uz... :D (((ja len nechapem ze preco sa nedaju take 100 rocne sracky zapisat a samotny stat predava vojneske vz 58 cky jedna rasdost co je ale tiez vojenska zbran dnesnej doby)))
Miro389
častý prispievateľ
Príspevky: 827
Dátum registrácie: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa Miro389 »

chlapče, už si si niekedy strelil z takej 100 ročnej sračky? :roll:
inspiring_blackwell

Príspevok od používateľa inspiring_blackwell »

chlapce ....veru strelil a viac nez dost..............a co si chcel teraz povedat lebo nechapem????
inspiring_austin

Príspevok od používateľa inspiring_austin »

pasiky by neboli? :lol:
inspiring_blackwell

Príspevok od používateľa inspiring_blackwell »

drz sa temy nerob zo seba debila :lol:
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

crematory: toho je viac co ty nechapes... :lol: :lol:
cubitko
častý prispievateľ
Príspevky: 1271
Dátum registrácie: 13 years 8 months

Príspevok od používateľa cubitko »

Abakan. Roman : :lol:

Crematory: tak a teraz len dufaj ze naozaj u deda nemas na povale nejaku tu staru sracku, lebo podla tvojej IP ta organy ak budu velmi chciet najdu ein-zwei a domova prehliadka neda na seba dlho cakat :) ... teda jedine, ze by si siel vzdy cez anonymizer, to asi ale nieje tvoj pripad ze?


.. no a to sa neboj ze by ju na povale nenasli, taky dobre cviceny havinko najde tvoju flintu tiez ein-zwei. Nezabudat ze je to verejne forum...
Naposledy upravil/-a cubitko v 12 Jan 2013, 19:21, upravené celkom 2 krát.
inspiring_blackwell

Príspevok od používateľa inspiring_blackwell »

tato stranka je pre majstrov sveta :D clovek tu zalozi temu o skoda 120 a zacnu sa tu rozpravat o bmw 320 akoze vy ste idioti ci??? ja som nenapisal ze mam doma to a to mam doma zbrane a vsetky legalne nech pride organ aj so psami aspon sa zahra ten moj ...dospejte uz lebo tu ked clovek zalozi temu hned tu komentujete a nie riesite ak neznas odpoved na otazku tak nereaguj na prispevok ale ak si dement lebo predpoklam ze podaktori tu ste a v kazdom pripade chces nasrat tu daku odpoved tak chod na facebook a tam vypisujte vase traposiny...zalozil som hadam normalnu otazku cakal som normalnu odpoved...
Naposledy upravil/-a inspiring_blackwell v 12 Jan 2013, 20:06, upravené celkom 1 krát.
Napísať odpoveď

Návrat na "Ostatné"