Glock 34

Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3294
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Ja som prešiel s jednocinnej spuste CZ 75,na Glocka a musim povedat ze som strielal vysoko,ako sa uz hovori glock je zbran profikov :lol: ,ale nie samozrejme je v jednoduchosti vyhoda aj pre zaciatocnika.Pre mna je na mlocku mensi zdvih a dvorany davam v rozmedzi 0.16-0.18,ked mam den aj 0.15 som mal,da sa to kto ma zaujem a neveri rad predvediem,mozme sa stretnut na sutazi v Martine 27.9.
Používateľov profilový obrázok
Gunslinger
moderátor
Príspevky: 2433
Dátum registrácie: 16 years

Príspevok od používateľa Gunslinger »

balistik: 0.15s je uz vcelku slusne, mas aj oba zasahy v A-ckovej zone ? (na 10m ? na 15m? na 25m?) Ja ked ponahlam tak do 10m sa to este da, ale na 15m a viac mi uz ta druha 'uteka' (C/D/miss :roll: :lol:


Gunslinger
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3294
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Do 10m som si takmer isty zasahmy v alfe len nesmie bit nonshut,na 15m prva alfa,druha carli,občas delta,mis malokedy musim sa moc ponahlat zalezi na parkury ci risknem dobry cas,alebo na istotu na zasahy.Minule na treningu som dal 6ran po sebe na 7m,5-ran v alfe jedna čarli,ale trocha to tu smrdi samochvalou čo :!: :wink: Mam rad vela ranove parkury len nie moc daleko behacie mam nad 100kg a to je moj koniec asupery to vedia :wink: tak just ked robime sutaz vzdy si kazdy hodi parkur ten na ktory ma ten druhy slabost,minule kolega vymyslel silna.slaba ruka a striedat,ale aj ked o 0.5s som nad nim vyhral :twisted:
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3294
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Dostala sa mi dobra ponuka na kupu Glocku 34,skoro novy vystrielane možno 500ran :roll: aky mate na to nazor :?: Kolko stojí teraz :?: Aako sa to chova pri strelbe oproti 17.Ešte som ho nevidel ani neskušal,dík :wink:
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3294
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Dostala sa mi dobra ponuka na kupu Glocku 34,skoro novy vystrielane možno 500ran :roll: aky mate na to nazor :?: Kolko stojí teraz :?: Aako sa to chova pri strelbe oproti 17.Ešte som ho nevidel ani neskušal,dík :wink:
inspiring_tereshkova

Príspevok od používateľa inspiring_tereshkova »

BALISTIK - G34 mám asi 7 rokov, a strieľal som aj inými glockmi, ale rozdieľ som nevidel. Teda pokiaľ hovorím o IPSC. Pri mierení by som tomu dal možno o 10% väčšiu pravdepodobnosť, že lepšie nastrielaš...ale inak fakt je to jedno, lebo pri tej rýchlosti v IPSC nemáš čas mieriť a ja ani chuť.
Napísať odpoveď

Návrat na "Glock"