Lipšic chce naďalej sprísniť zákon o zbraniach

inspiring_hoover

Príspevok od používateľa inspiring_hoover »

dnes som cital ze niektore zbrane nemal legalne... neviem nakolko je tento fakt pravda , ale mohlo by to mozno pomoct kedy lipshit vymyslal zas...
inspiring_visvesvaraya

Príspevok od používateľa inspiring_visvesvaraya »

SigPositive et all. nechcem prehánat ale lipshit si vždy nájde dôvod preco obmedzit zbrane v populácii. Velky krestan hlása lásku a pokoj... .
inspiring_hellman

Príspevok od používateľa inspiring_hellman »

Samozrejme hlása(jú) len to čo im vyhovuje...

Nyní však, kdo má měšec, vezmi jej a stejně tak i mošnu; kdo nemá, prodej plášť a kup si meč.
Ježíš Nazaretský - Lukášovo evangelium 22:36

…oprávněná obrana není jen právem, ale přímo nevyhnutelnou povinností pro toho, kdo je odpovědný za život jiného, za rodinu či za stát. Naneštěstí se stává, že potřeba učinit agresora neschopným páchat škody někdy vyžaduje vzetí jeho života. V takovém případě je tento osudový důsledek možné přičíst agresorovi, jehož činy k této újmě vedly, i kdyby nebyl morálně odpovědný pro neschopnost jasného úsudku.
Jan Pavel II.

http://musculus.cz/buh/krestan_a_nasili.php
R
častý prispievateľ
Príspevky: 3133
Dátum registrácie: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa R »

The Dalai Lama said acts of violence should be remembered, and then forgiveness should be extended to the perpetrators.

But if someone has a gun and is trying to kill you, he said, it would be reasonable to shoot back with your own gun. Not at the head, where a fatal wound might result. But at some other body part, such as a leg.
Pena
častý prispievateľ
Príspevky: 742
Dátum registrácie: 15 years 2 months

Príspevok od používateľa Pena »

Butrus - Hlása pokoj a lásku s devinou na páse...
Odzbrojme všetkých, iba mne zbraň nechajme...
Ako sa to hovorilo o farároch? Vodu kážu, víno pijú ???
inspiring_visvesvaraya

Príspevok od používateľa inspiring_visvesvaraya »

Som myslel, ze Lipsit a zbran je len fama, ale vidim, ze je to naozaj... .
inspiring_babbage

Príspevok od používateľa inspiring_babbage »

ja som cez týždeň mal rozhovor s jednými "pacifistami", ktorý sú tvrdo proti držaniu zbraní...napriek typickým dôvodom pre čo nie, padla jena krásna perla a s tou sa musím podeliť:
že pre vyššie dobro spoločnosti, by sa ľudia mali vzdať určitých hobby (priamo narážal na nás držiteľov zbraní)...
po tejto perle som už fakt nevedel čo takémuto človeku povedať :)

ale zostal som šokovaný, ako sú ľudia zblbnutý z tých "hrozieb", ktoré v nás vidia :((...máš zbraň = si psychopat...

a vďaka tomu DL bude presadzovať svoje fantasmagórie...
polucias
častý prispievateľ
Príspevky: 612
Dátum registrácie: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa polucias »

drtivá väčšina populácie sú totiž primitívne ovce s veľmi obmedzeným myslením,
vidím to vo svojom okolí denno denne. nenadradzujem sa nad nikoho, každého sa snažim rešpektovať, ale jednoducho vidím súvislosti a myslím v úrovniach o ktorých sa iným ani nesníva a jediné miesto kde vidím rovnakých ludí je tu na fore, držitelia zbraní!!! je to až na výnimky nadpriemerne zodpovedná a inteligentná skupina ľudí a to je v spoločnosti debilov, slon v porceláne. akýkoľvek pohyb, najmenší závan problému a zosype sa na nás obrovká vlna primitívov na ktorých sú naše argumenty krátke, pretože nemajú na to IQ aby ich pochopili.

boj s ľudskou blbosťou je nekonečný ale bolo by hlúpe to vzdať
(neviem kto to povedal ale je to pravda)
inspiring_knuth

Príspevok od používateľa inspiring_knuth »

Ono je ten odpor k zbraniam v ludoch zakoreneny. Nemame taku tradiciu v strelnych zbraniach ako americania ci fini. Tieto krajiny maju zakorenenu lovecku, strelecku ci sebeobrannu tradiciu spojenu so strelnou zbranou. Komunisti v minulosti striktne regulovali komu zbran povolia. Bali sa uvedomeleho obcana, revolucie.

Je to na nas aby sme kazdy vo svojom prietore ukazali, ze pistol nie je urcena len na zabijanie. Vzdy ked idem strielat na strelnicu tak sa snazim zobrat so sebou aj dakeho nestrelca. Nech vidi, ze je to sport ako kazdy iny.
inspiring_visvesvaraya

Príspevok od používateľa inspiring_visvesvaraya »

Mno, ono ja som zase vcera vysvetloval jednemu pacifistovi, ze nie zbran zabija, ale clovek. Resp. Zabit je vysostna schopnost inej zivej bytosti a od pradavna mali ludia zbrane. A od pradavna mali ludia svedomie. Len kedysi asi fungovalo viac. Zbranou ja rozumiem kazdy predmet, ktorym ma moze niekto ohrozit, a nechcem davat nikomu inspiracie, ale sú zariadenia legalne a dostupné, ktore zlikviduju v okamihu cele skupiny a nie su to strelne zbrane... .
Ak zakazu strelne zbrane, co bude nasledovat potom? Noze? Sekery? Vidly? Kamene? Voda?
Ja verim, ze zbrane su nutne pre udrzanie mieru na Zemi, uz len kvoli tomu, ze tym padom existuje bariera, ktorej sa utocnik obava a tym padom aj väcsia pravdepodobnost, ze od svojho umyslu upusti... . A ked niekto naozaj naplanuje utok, tak ma dostane aj s kameňom, a strelných zbraní môžem mať pri sebe stovky a nezabránim tomu. Jediná výhoda/nevýhoda (ako sa to vezme) je tá, že strelná zbraň v krátkom čase svojou efektivitou narobí veľa nešťastia... . Ale to takisto propán-butánová fľaša, acetylénová fľaša, kanister benzínu atď atď. a dúfam, že sa nedostanem do doby, kedy budem potrebovať psychotesty (a doklad o nich stále pri sebe) vždy, keď budem tankovať, vždy keď budem na chatu niesť PB fľašu atď. atď.
Používateľov profilový obrázok
Vaquero
moderátor
Príspevky: 771
Dátum registrácie: 13 years 1 month

Príspevok od používateľa Vaquero »

............
Naposledy upravil/-a Vaquero v 01 Okt 2011, 23:55, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
TURBIAK
častý prispievateľ
Príspevky: 2007
Dátum registrácie: 16 years 5 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa TURBIAK »

Vaquero chcel si povedat toto http://www.youtube.com/watch?v=pY1_HrhwaXU :lol:
Používateľov profilový obrázok
peter9898
prispievateľ
Príspevky: 364
Dátum registrácie: 13 years 8 months

Príspevok od používateľa peter9898 »

Heh to je super videjko:D
Používateľov profilový obrázok
mab
prispievateľ
Príspevky: 454
Dátum registrácie: 14 years

Príspevok od používateľa mab »

dufam ze sa dano s tym psrisnovanim neinspiruje tu:
http://karasek.blog.idnes.cz/c/132565/O ... stuje.html - ak ano tak dovidenia

postupne sprisnovanie bude viest tymto smerom: http://karasek.blog.idnes.cz/c/101283/Z ... y-trh.html
ale danovi je to jedno, hlavne ze robi opatrenia.. teda podsvetie asi bude otvarat sampanske aky bude byznis ak to dano dotiahne do konca..
Naposledy upravil/-a mab v 20 Máj 2011, 20:09, upravené celkom 1 krát.
Napísať odpoveď

Návrat na "Zákon o zbraniach"