Puzdro na Glock19

cubitko
častý prispievateľ
Príspevky: 1271
Dátum registrácie: 13 years 7 months

Príspevok od používateľa cubitko »

Je to tu uz milionkrat napisane. Bohus (BP Holster - link o post vyssie) robi spickove moderne kydexove puzdra za velmi prijatelne ceny. To ze niekde najdete puzdro o 10-20 euro lacnejsie, ktoreho koncept je 5 rokov za opicami, nieje riesenie. DOBRE kydexove puzdro je investicia na 10+ rokov, kupujte si to co je momentalne TOP.

... my 2 cents.
bnkmrk
občasný prispievateľ
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 8 years 11 months

Príspevok od používateľa bnkmrk »

Planujem to nosit skoro na kazdodenne nosenie cize ide mi o to aby som to mal viacej pri tele.Oblecenie klasika tricko obycajne niekedy taka volnejsia kosela. Niesom ziadna ozbrojena zlozka som uplne obycajny clovek. Z obrazku som to nevedel vycitat tak preto som iba chcel vediet ci ho niekto nema. Ako som spominal ine veci od vyrobcu su dobre tak som myslel ze to bude tiez. Ale tiez je pravda ze to bude len ako vsetky ostatne. Diky za tip urcite pozrem aj puzdro od bp holster. Nerad by som investoval zle.
Používateľov profilový obrázok
hornet
častý prispievateľ
Príspevky: 525
Dátum registrácie: 9 years 9 months

Príspevok od používateľa hornet »

Toto bude na tvoje potreby absolutne nevhodne. Zbran bude od tela a dost nizko. Ja mam na G19 od BP a uplne super, zbran je vyssie a pri tele.
Používateľov profilový obrázok
angelus1987
občasný prispievateľ
Príspevky: 84
Dátum registrácie: 10 years 3 months

Príspevok od používateľa angelus1987 »

Ahojte,

keďže ste mi tu vždy vedeli poradiť, čo sa týkalo môjho Glocka, tak snáď sa nájde niekto ochotný aj teraz.

Potreboval by som nejaký car holder, resp. holster pre môjho Glocka 19. Na internete som našiel riešenie, ktoré vidíte v obrázkoch nižšie a preto by som sa chcel opýtať, či mi niekto nevie poradiť, kde by sa to dalo na Slovensku zohnať, resp. či si myslíte, že ide o dobré technické riešenie držania zbrane v aute. Na cestách trávim veľa času, takže by šlo o naozaj praktickú vec, ktorú keby bolo treba, aby som mal hneď po ruke.

Ak prípadne to niekto máte na predaj, rád to odkúpim.

Ďakujem vopred.
Prílohy
2011-08-19_17-49-46_295.jpg
2011-08-19_17-48-01_869.jpg
2011-08-19_19-52-44_691.jpg
stil
občasný prispievateľ
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 9 years 9 months

Príspevok od používateľa stil »

Ide o uplne najzakladnejsie puzdro od GLOCKu, cenovo velmi dostupne a v podstate aj dobre.
http://www.hermes.sk/glock+186/glock-d- ... m.40s.357/

Mam mozno aj nejake v skrini na predaj(SS) kedze som presiel na BP a jeden z dovodov bol, ze z Gckoveho trci hlaven a hrozi ze si napr pri sadani vyrazis zbran.
Používateľov profilový obrázok
hornet
častý prispievateľ
Príspevky: 525
Dátum registrácie: 9 years 9 months

Príspevok od používateľa hornet »

Dal by som to pod volant na stlpik volantu.
Používateľov profilový obrázok
angelus1987
občasný prispievateľ
Príspevky: 84
Dátum registrácie: 10 years 3 months

Príspevok od používateľa angelus1987 »

Ďakuje, dosť ste mi s tým pomohli, už aspoň viem, čo a ako kde hľadať :) Ešte mám otázočku, včera som o tom hovoril s kamarátom, ktorý tvrdil, že takáto montáž zbrane v aute by nebola skrytým nosením. Ale ak by som túto zbraň namontoval tak ako je uvedené v predchádzajúcom príspevku, ale nebolo by ju pri bežnej cestnej kontrole vidieť (lebo samozrejme keď sedím v aute, tak napr. kolenom by som danú časť zakrýval), tak by malo ísť o skryté nosenie, no nie?

@hornet - aj nad tým som uvažoval, len tam sa trochu obávam montáže do toho plasu pri volante, aby som náhodou niečo nepoškodil, ale celkom sa mi páči to, čo prikladám v obrázku k tomuto príspevku.
Prílohy
holster_4_1024x1024_50f7e389-c188-4d26-b666-b6b26824731c_1024x1024.jpeg
inspiring_jennings

Príspevok od používateľa inspiring_jennings »

To angelus: V aute ju podľa mňa "prevážaš", nie skryte nosíš, okrem toho, keď opúšťaš auto, tak ju tam nenechávaš, takže ja si myslím, že to tak môže byť...
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4842
Dátum registrácie: 16 years 7 months

Príspevok od používateľa yarco »

angelus1987:
Dal by som si pozor na to, či má zvolené puzdro dostatočnú retenciu. Predsa len to bude pevne uchytené priamo o automobil, nie odpružené opaskom, telom a pod. Aby sa ti nestalo, že ti aj pri slabšom ťukanci (myslím autonehodu) začne poletovať nadrcnutý Glock v kokpite.
Ja by som na tento účel možno volil nejaké puzdro s dodatočnou ochranou, či už s poistkou odisťovanou palcom alebo odklápacím pásikom (niečo ako Safariland ALS alebo SLS).

Samozrejme to dosť závisí od toho, kde a v akej polohe to celé nakoniec uchytíš.
Používateľov profilový obrázok
angelus1987
občasný prispievateľ
Príspevky: 84
Dátum registrácie: 10 years 3 months

Príspevok od používateľa angelus1987 »

Tak som sa nakoniec pustil do inštalácie "urob si sám" car holstera, podľa návodu z GLOCK.PRO (http://glock.pro/glock-pistols/3403-my- ... r-mod.html)

Som zvažoval aj vaše pripomienky z fóra, predošetkým som vyskúšal retenciu puzdra, zbraň drží dosť pevne aj keď nie je zaistená žiadnou aditívnou poistkou, preto si myslím, že aj pri prípadnej nehode by v puzdre zostala.

Trochu bol problém na mäkký plast pripevniť puzdro tak, aby sa pri zasúvaní neposunula celá časť. Suchý zips z vnútornej strany to síce dokázal udržať, ale po niekoľkých zásunoch sa to opäť oddelilo, tak som to poistil šrubkou cez suchý zips a odvtedy to drží (šrubka je orientovaná takmer presne v mieste kde sa zbraň zasúva, takže drží najväčší tlak)

Môžete prípadne napísať aj vaše názory, každá kritika alebo názor určite poteší :)
Prílohy
Finálna inštalácia puzdra v aute
Finálna inštalácia puzdra v aute
Finálna inštalácia puzdra v aute
Finálna inštalácia puzdra v aute
Finálna inštalácia puzdra v aute
Finálna inštalácia puzdra v aute
Suchý zips cez ktorý bola následne prevŕtaná šrubka.
Suchý zips cez ktorý bola následne prevŕtaná šrubka.
Puzdro prichytené na mäkkom plaste v aute.
Puzdro prichytené na mäkkom plaste v aute.
john.hawk
občasný prispievateľ
Príspevky: 74
Dátum registrácie: 14 years 8 months

Príspevok od používateľa john.hawk »

Mas to blbe. Nedostanes tam prsty pro dobrej a bezpecnej uchop.pak to chce volit kratsi sloupky aby to pouzdro bylo po stranach lehce ohnute jako.kdyz ho nosis na tele..za mne idealne z harddisku magnet a normalne ho tam prosroubuj..
inspiring_payne

Príspevok od používateľa inspiring_payne »

Presne to som chcel napisat. Ak si pravak, zle uchopis zbran. Medzi pazbou a plastom ku ktoremu je pripevnene puzdro musj byt väcsia medzera
Napísať odpoveď

Návrat na "Puzdrá na zbrane, príslušenstvo a iné..."