Strieľanie v pivnici

Používateľov profilový obrázok
El Pistolero
prispievateľ
Príspevky: 272
Registered for: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa El Pistolero »

Najvacsi problem v dodrziavanie zakonov je ten, ze su na svetelne roky vzdialene od LOGIKY, ZDRAVEHO ROZUMU, castokrat aj od MORALKY.

Ze zakony vytvaraju lobingove skupiny, sledujuce svoje zaujmy, a ze zbytok "legislativcov" su ludia bez invencie a uradnici zalezeni vo svojich nerealnych svetoch!

Vsade su same zakazy, nariadenia, prikazy, peciatky, posudky, vazeni a certifikovani experti podla toho a toho zakona.... A pritom staci obalocka ... a expertovi mozete expertizu NADIKTOVAT :!:
Takze v reale su vsetky tie zakony .... len pre chudakov, ktori platia dane, odvody, zase dane a zase odvody....

Kto sa moze cudovat, ze ludia so zdravym sedliackym rozumom (mozno aj jednoduchym) sa maju problem s tym stotoznit???Kolkokrat uz poculi skorumpovaneho politika, uradnika alebo ineho organa s usmevom prehlasit, ze "pri svojom rozhodnuti som neporusil zakon"???

Na druhej strane, ked sa ludia mali v referende vyjadrit za zlepsenie situacie ... NEPRISLI :roll: Preto maju na slovensku maju politici RAJ NA ZEMI !!!

Za nelegalne povazujem, ze si nejaky "expert" vypyta 2500 Evri za schvalenie tunelu v pivnici, aby tam mohol tipek strielat !!!
(v zivote by ma nenapadlo si take nieco budovat :lol: )

Mimo temy, beriem. Ale uz ma nebavilo citat tie prestrelky o moralke ws. zakonoch.
Používateľov profilový obrázok
telra
častý prispievateľ
Príspevky: 2878
Registered for: 13 years 9 months

Príspevok od používateľa telra »

Panzer napísal:Je iné povedať svoj názor a iné povedať, že ak by si mal možnosť, konal by si protiprávne! To už je nabádanie!

Rýchlosť neprekračujem! Pretože súdim debilov, čo si myslia, že sa volali v minulom živote Schumacher. A preto nemôžem byť ako oni!
Panzer, nechcem sa moc hadat len.... za komancov bola emigracia trestnym cinom...........

Ono zakon je jedna vec ...... "moralny zaklad" (lepsi technicus terminus ma nenapadne" zakona je vec druha.
Používateľov profilový obrázok
TURBIAK
častý prispievateľ
Príspevky: 2007
Registered for: 16 years 4 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa TURBIAK »

Moj prispevok bol vseobecne k zakonu, nie konkretne k strelbe v pivnici , bolo by to sice pekne mat na svojom pozemku strelnicu ale ja by som potreboval 1000m tunel :lol: :lol: to uz sa vyrovna hocakemu tunelu slovenskeho politika :lol: a co takto docasne schvalena strelnica ? to stoji rovnake prachy ?
Pena: Musim z tebou suhlasit... mi uz sme taky, ja ti len tolko poviem ze ked si na nejakom fore ( aj nie zbranovom) precitam svoje prispevky 3-4 roky dozadu tak len cumim ako puk ze som take sprostosti napisal,,cista pravda ze clovek si casom uvedomi veci inak alebo nato zmeni nazor :lol: ale sak nechajme male deti polozit ruku na rozpalenu platnu, popalia sa a uz budu vediet ze to nebol dobry napad :lol:
Používateľov profilový obrázok
BTV
častý prispievateľ
Príspevky: 1991
Registered for: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa BTV »

Turbi 1000m dlzka tunela... Ale kolko by si potreboval na vysku... :wink: :lol:
Používateľov profilový obrázok
TURBIAK
častý prispievateľ
Príspevky: 2007
Registered for: 16 years 4 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa TURBIAK »

max. previsenie by bolo tych 15 metrov strop by bol podla balistickej krivky :D
inspiring_boyd

Príspevok od používateľa inspiring_boyd »

Turbi sak to na slovensku neni zlozite staci ked sa zapises do politickej strany a "zprivatizujes" nejaku baňu .... ale ked uz budes politik na co ti bude bana a flinta ked si budes moct trafat do ludi aj na omnoho vecsie vzdialenosti ako je to v sk zvykom :evil:
Používateľov profilový obrázok
Gunslinger
moderátor
Príspevky: 2433
Registered for: 16 years

Príspevok od používateľa Gunslinger »

TURBI: Vies kolko tatroviek hliny by to bolo ??? :shock: To uz rovno mozes sprivatizovat Branisko a vybavene (aj tak je kazdu chvilu uzavrety 'pre udrzbu' :roll: A nejakych 2,500 evri za posudok bude pri tej palke len halierova zalezitost... :lol:


Gunslinger
Používateľov profilový obrázok
TURBIAK
častý prispievateľ
Príspevky: 2007
Registered for: 16 years 4 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa TURBIAK »

Guns, hej viem to je iba taky humor... :lol: ale byt miliardar tak taky projekt postavim :wink: nepocul som aby niekde vo svete bola podzemna strelnica na 1000 m zatial
Používateľov profilový obrázok
satu
prispievateľ
Príspevky: 159
Registered for: 13 years 4 months

Príspevok od používateľa satu »

Panzer napísal:
Myslel som si, že ma odtiaľto vyženie spam. To už neplatí! Odídem presne kvôli takýmto ľuďom!

Panzer, prosim neodchadzaj. Tvoje odborne postoje by mi chybali. Bohuzial, dnes malokedy stretnes rozumneho pravnika.
Tiez som 40+
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5632
Registered for: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa Jack »

Nech si Panzer ide kade ľahšie! Načo nám tu je? Veď tu máme toľko na slovo vzatých odborníkov, expertov na všetko, mudrlantov takého kalibru, že aj Šalamúnova riť je šuvix. Tak načo nám tu treba nejakého Panzera? Sudcu? Ešte aby nás taký poučoval!
:roll:
Pre nechápavých, ide o sarkazmus. Panzera si vážim.
Používateľov profilový obrázok
Gunslinger
moderátor
Príspevky: 2433
Registered for: 16 years

Príspevok od používateľa Gunslinger »

Jack: Myslel som ze zle vidim ked som zacal citat...

Tiez si toto forum neviem bez Panzera predstavit...


Gunslinger
Používateľov profilový obrázok
Panzer
Administrátor
Príspevky: 2918
Registered for: 16 years 10 months

Príspevok od používateľa Panzer »

Ja zase bez vás dvoch :D. Kvôli Vám, ďalším fajn chlapom a pár dievčatám sa oplatí tu byť.

Trochu asi ale pritvrdím voči porušovateľom slušnosti.
Používateľov profilový obrázok
luke
častý prispievateľ
Príspevky: 2181
Registered for: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa luke »

do virtualnych modrych teplakov s nimi!

hej, forum bez dzeka....cista galiba.
btw. kvoli ktorym fajn babam? len mi nepovedz, ze samunella richardson.
Pena
častý prispievateľ
Príspevky: 742
Registered for: 15 years 2 months

Príspevok od používateľa Pena »

Lepšie je stretávať PANZERa tu, ako v malej miestnosti z druhej strany stola ... :twisted:
Používateľov profilový obrázok
TURBIAK
častý prispievateľ
Príspevky: 2007
Registered for: 16 years 4 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa TURBIAK »

Panzer: uz si vyzradeny :lol:
Napísať odpoveď

Návrat na "Zákon o zbraniach"